Følte julehatten med pom pom.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Rød (08)
| Materiale | Følte |
| Høyde | 38 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 28 cm |
| Størrelse | 28 cmx38 cmx28 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx61 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI312008 | 114830 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 69,00 kr
Fra 79,50 kr
Fra 499,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 549,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |