GazeGuard briller mot blått lys designet for å redusere mengden blått lys som når øyet, noe som gjør det lettere å jobbe på en datamaskin/nettbrett/telefon uten å anstrenge øynene. Rammen og stengene er laget av 100 % resirkulert plast, mens linsene er laget av akrylglass. Leveres med bruksanvisning.
0,42 kg
| Antall | 25 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,00 | 41,00 | 40,00 | 39,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 0,42 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PC |
| Størrelse | 13,9 x 4,8 x 14,5 cm |
| Emballasje | 300stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 47x32x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159665984 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1147 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 7,92 kr
Fra 52,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |