Førstehjelpsset i metallboks, bestående av 15 deler: saks, kompress, teip, 4 desinfiserende servietter, 5 plaster, 1 bandasje og 1 antiseptisk serivett
Rød (08)
| Materiale | Aluminium |
| Høyde | 4,1 cm |
| Bredde | 8,9 cm |
| Lengde | 13 cm |
| Størrelse | 8,9 cmx4,1 cmx13 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 123/15.76 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/100 |
| Carton Størrelse | 50 cmx50 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN ISO 13485:2016, Cadmium, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI779208 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 45,50 kr
Fra 32,50 kr
Fra 20,50 kr
Fra 56,00 kr
Fra 9,54 kr
Fra 159,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |