Canvas forkle (450 gsm) med rPET PU frontlomme og justerbar nakkestropp. Vannavstøtende.
Grøn (04)
| Materiale | PU, Lerret |
| Høyde | 83 cm |
| Lengde | 62 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 37/12.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 46 cmx64 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | India |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116280604 | 320 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 155,00 kr
Fra 121,00 kr
Fra 499,00 kr
Fra 419,00 kr
Fra 287,00 kr
Fra 236,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |