Stor matboks med tett forsegling for at innholdet forblir friskt og velsmakende. Passer til cirka 8 brødskiver. Skillevegg inkludert. Kapasitet 1,5 liter. Kan vaskes i oppvaskmaskin. BPA fri. 2 års Mepal garanti.
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 133,00 | 129,00 | 126,00 | 124,50 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 24 x 6 x 17 cmcm |
| Emballasje | 28st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 59x37x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159550709 |
| GPSR-Informasjon | Mepal B.V. Aalsvoort 101 7241MB Lochem The Netherlands info@mepal.com +31 (0)573 820800 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3035 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 118,50 kr
Fra 118,50 kr
Fra 37,50 kr
Fra 41,50 kr
Fra 129,00 kr
Fra 67,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |