Bambus skjærebrett. Tommelhullet er foret med en silikonring.
Brun (11)
| Materiale | Silikon, Bambus |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 28 cmx1 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 796/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30 cmx42 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI83553011 | 501 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 599,00 kr
Fra 396,00 kr
Fra 399,00 kr
Fra 69,50 kr
Fra 239,00 kr
Fra 46,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |