Et pledd som inviterer til hvile. Den tette overflaten i imitert kaninpels føles myk mot huden og gir tyngde som omslutter deg med varme. En myk detalj som gir en luksuriøs følelse til sengen, sofaen eller lenestolen ? perfekt for kjølige kvelder og rolige stunder.
Sand
| Materiale | 100 % Polyester, 400 g/m² |
| Vekt | 400 g/m² |
| Størrelse | 150x200 cm |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | CN |
| Trykkmetoder | Embroidery |
| Plassering av trykket på produktet | Other placement |
| Sertifikat | Oeko-Tex |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo One size | 291 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 329,00 kr
Fra 1 498,00 kr
Fra 639,00 kr
Fra 399,00 kr
Fra 219,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |