Hoftekolbe i rustfritt stål (100 ml) med matt overflate. Pakket i gaveeske.
Sølv (32)
| Materiale | Rustfritt stål |
| Høyde | 11,5 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Lengde | 7 cm |
| Størrelse | 2 cmx11,5 cmx7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 84/9.1 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/100 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx37 cmx28 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB, Food Safe, UKCA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI890932 | 4474 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 48,50 kr
Fra 46,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 87,00 kr
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |