Bambusflaskeholder (passer til 6 flasker) med bærehåndtak. På siden en flaskeåpner av metall. Individuelt pakket i brun papp.
Brun (11)
| Materiale | Jern, Bambus |
| Høyde | 24,8 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 29 cm |
| Størrelse | 18 cmx24,8 cmx29 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 900/10 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 39,5 cmx62,5 cmx55 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109727011 | 1225 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 34,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 107,50 kr
Fra 209,00 kr
Fra 29,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |