Bøttehatt med moderne utseende og behagelig passform. Laget av 95% resirkulert bomull og 5% polyester. En størrelse 59 cm. En stilig beskyttelse mot solen. Denne trendy fiskerhatten kan brukes av alle. Kan også brukes til fester, selskaper og arrangementer.
Rød
| Materiale | PET, Bomull |
| Lengde | 35 cm |
| Diameter | 59 cm |
| Vekt | 45 g |
| Volum | 41009.5651 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 69,00 kr
Fra 83,00 kr
Fra 100,00 kr
Fra 119,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 31,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |