Produsert i Europa
En lue designet primært for motorsyklister. Den har et dobbelt lag med materiale på pannen og sidene av hetten. Varm og allsidig.
Størrelse: 25 x 26 cm ( 1 cm)
Materiale: polyester 100%,
Vekt: 125 gsm
Pakking: individuell
Merking: sublimering
The One Premium
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 111,00 | 101,50 | 95,00 | 92,00 | 88,00 | 84,50 |
Multicolor (09)
| Materiale | Reptåligt mineralglas, Rostfritt stål 304L, Roséguldplätering, Äkta läder |
| Høyde | 26 cm |
| Bredde | 25 cm |
| Størrelse | 25 cmx26 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 3-4 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 69,00 kr
Fra 100,00 kr
Fra 83,00 kr
Fra 119,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 31,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |