Digital stoppeklokke i plast med snøre i nylon. Batterier inkludert.
Sort (01)
| Materiale | PS |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 5,2 cm |
| Lengde | 7,3 cm |
| Størrelse | 5,2 cmx2,4 cmx7,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 47/9.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 33 cmx57,7 cmx21,8 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI787201 | 1443 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 51,50 kr
Fra 21,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |