Forstørrelsesglass av plast i samme størrelse som et kredittkort. Bra trykkoverflate
Hvid (02)
| Materiale | PVC |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 5,3 cm |
| Lengde | 8,4 cm |
| Størrelse | 5,3 cmx0,1 cmx8,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 3/8.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 500/2500 |
| Carton Størrelse | 21 cmx36,8 cmx17,2 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI770502 | 41374 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 48,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 4,56 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |