Folder i rPET (ca. A5) med sveiset finish. Inkluderer en notatbok med 64 linjerte sider (70g), flere rom, en telefonholder og magnetisk lukking. Individuelt pakket i kraftpapiremballasje.
Sort (01)
| Materiale | Papir, Polyester, rPET |
| Høyde | 2,29 cm |
| Bredde | 23,3 cm |
| Lengde | 17,5 cm |
| Størrelse | 23,3 cmx2,29 cmx17,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 421/9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 19 cmx42 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109717501 | 497 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 16,00 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |