Notisblokk av kartong med 150 notiser og lommer for visittkort. Et elastisk bånd for å holde blokket lukketr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | Metall, Gummi, Kartong, Håndverkspapir 350 g/m2 |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 10,4 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx0,5 cmx10,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17/9.77 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/500 |
| Carton Størrelse | 25 cmx27,5 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, PCP, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI534801 | 6833 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 16,00 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |