Pappskrivermappe med notisblokk (ca. A4) med 20 foret sider, en papppenn med svart blekk og selvklebende notatnotater i 4 farger (25 ark per farge).
Brun (11)
| Materiale | Papir 600 gsm, Papir 70 g/m2 |
| Høyde | 2,2 cm |
| Bredde | 28,3 cm |
| Lengde | 34,5 cm |
| Størrelse | 28,3 cmx2,2 cmx34,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 255/15.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 36 cmx62 cmx37 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI856911 | 3865 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 16,00 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |