Kork og lin notatbok og kork- og hvetestråpen i kraftpapirkasse. Den bærbare datamaskinen har en elastisk pennekrets og 80 ark med papir med datomelding. Kulepennen har blått blekk.
Brun (11)
| Materiale | Papir, Kork, Vete strå |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Størrelse | 16 cmx2 cmx22 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 310/12.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 36 cmx45 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP, Lead, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI931211 | 3481 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 16,00 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |