PU-notatbok med bambusomslag (ca. A5), med 96 linjerte sider og strikk.
Sort (01)
| Materiale | Gummi, Papir, PU, Polyester, Bambus |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 14,2 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14,2 cmx1,3 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 300/14.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 34 cmx35 cmx40,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86655401 | 1238 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 16,00 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |