Notatbok av resirkulert skinn (A5) med 200 linjerede sider (70g). Med strikk for å holde lukket, et båndbokmerke og en penneløkke. Bakside med resirkulert logo hotstemplet.
Sort (01)
| Materiale | Gummi, Polyester, Resirkulert skinn |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx21 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 280/15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 36 cmx39,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, PCP, OEKO |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101515101 | 5652 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 40,00 kr
Fra 32,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |