Resirkulert kartongnotisbok (A5) med 160 linjerede sider. Med strikk for å holde lukket og et båndbokmerke i samme farge.
Hvid (02)
| Materiale | Gummi, Polyester, Resirkulert papir |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 1 cmx21 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 290/12.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 33,5 cmx35,5 cmx24,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Formaldehyde, PCP, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101515002 | 1766 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 39,00 kr
Fra 15,50 kr
Fra 24,00 kr
Fra 33,50 kr
Fra 52,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |