Kartonghefte med 150 klistrelapper og innerlomme for visittkort. Notatblokken og notatarkene er FSC® 100 %-sertifiserte. Elastisk bånd over omslaget.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Gummi, Kartong, FSC® papir |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 10,4 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx0,5 cmx10,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17/9.77 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 25 cmx27,5 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098301 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,00 kr
Fra 3,73 kr
Fra 12,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 2,98 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |