Et glass med et moderne og originalt design. Laget av tynt europeisk glass, ligner det et timeglass. Den har en tykk bunn som gir eksepsjonell stabilisering
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 71,50 | 53,00 | 51,00 | 41,50 | 39,50 | 37,00 | 35,00 | 35,00 |
King blue (304)
| Materiale | Glas |
| Høyde | 119 mm |
| Bredde | 73 mm |
| Kapasitet | 230 ml |
| Diameter | 73 mm |
| Størrelse | 73 mmx119 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx25 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 499,00 kr
Fra 275,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 183,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 269,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |