350 ml dobbeltvegget glasskopp som gir isolasjon og holder drikkene varme lenger. Det medfølgende bambuslokket gir ekstra isolasjon, bidrar til å forhindre søl og bevarer drinkens aroma. Dette gjør den til et praktisk valg for daglig bruk.
| Antall | 25 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 130,00 | 126,00 | 122,00 | 120,00 |
Transparent klar
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 80% Glass og 20% FSC sertifisert bambus |
| Diameter | 8.5g |
| Størrelse | 11,6 x 12,5 x 9 x Ø 8,5 cmcm |
| Emballasje | 36st |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11.4kg |
| Emballasje | 40x40x54cm |
| GTIN / EAN | 8713159710974 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2037 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 55,50 kr
Fra 41,50 kr
Fra 36,50 kr
Fra 35,50 kr
Fra 26,00 kr
Fra 349,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |