En subtil, tynnvegget kopp laget av porselen av høyeste kvalitet - Fine Bone China. Ny i serien, den har en interessant form - håndtaksløs - og skiller seg ut med sitt vakre og originale design.
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 241,50 | 178,00 | 170,50 | 139,50 | 131,00 | 123,50 | 117,00 | 117,00 |
Hvid (02)
| Materiale | Benporslin |
| Høyde | 74 mm |
| Bredde | 81 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Størrelse | 81 mmx74 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx27,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,50 kr
Fra 58,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 167,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |