Eleganse med en klype Fantasy. Et porselenssett med bølget plate, som gir den en unik karakter. Kombinert med en merkevarebygging, tillate å bringe en lidenskap inn i hvert øyeblikk tilbrakt sammen. Produsert i EU.
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 218,00 | 161,00 | 154,00 | 126,00 | 118,50 | 111,00 | 105,50 | 105,50 |
Hvid (02)
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 64 mm |
| Kapasitet | 180 ml |
| Diameter | 95 mm |
| Pakket i polybag | No |
| Carton Størrelse | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,50 kr
Fra 79,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |