Romslig kopp tilgjengelig i 5 farger.
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 113,00 | 83,50 | 80,00 | 65,00 | 61,50 | 57,50 | 55,00 | 54,00 |
Hvid/orange (192)
Gaveeske med en åpning som viser avtrykk på en kopp
Gaveeske P716 for 4 sett krus
Gaveeske P716 for 6 sett krus
Gaveeske P723 for 2 koppsett
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 62 mm |
| Kapasitet | 230 ml |
| Diameter | 93 mm |
| Carton Størrelse | 45,0 cmx40,0 cmx28,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,50 kr
Fra 79,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |