Enkel og delikat, perfekt format håndtak og en krmfarget hvithet. En klassisk skjønnhet
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 76,50 | 56,50 | 54,00 | 44,50 | 42,00 | 39,00 | 37,50 | 37,00 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | New Bone China |
| Høyde | 84 mm |
| Kapasitet | 270 ml |
| Diameter | 78 mm |
| Carton Størrelse | 37,5 cmx27 cmx28,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,50 kr
Fra 79,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |