Krus med farget utside og hvit innside. Gir en fantastisk effekt og garanterer en utmerket anerkjennelse av et merke.
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 106,50 | 78,50 | 75,00 | 61,50 | 58,00 | 54,50 | 52,00 | 51,00 |
Lyseblå (18)
| Materiale | Matt keramik |
| Høyde | 85 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 92 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,50 kr
Fra 79,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |