Subtil avslutning av den nedre delen av koppen i form av symmetriske utstikk. Porselen, dobbelvegg, som gir utmerka varmeisolasjon. Tett deksel.
| Antall | 50 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 233,00 | 172,00 | 164,50 | 134,50 | 126,50 | 119,00 | 113,00 | 107,50 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Velg lokkfargen som passer til designet ditt. Mange farger tilgjengelig.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 148 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 90 mm |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx50,5 cmx43 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 178,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 61,50 kr
Fra 239,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 91,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |