Silketrykt flagg i 170 g mykt vevd polyester. Med karbinkroker i plast og forsterkede hjørner. Sy 3 linjer rundt flagget. For annen størrelse og design, vennligst kontakt. Levert 1 stk i polybag.
For å ha ferske flagg, husk at anbefalingen er 3-4 flagg per år og flaggstang.
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 404,00 | 400,00 |
Hvid (02)
| Materiale | 170g mjukvävd polyester |
| Bredde | 225 cm |
| Lengde | 150 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 30 cmx40 cmx52 cm |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | REACH |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 51,50 kr
Fra 21,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |