Vertikalt S-format banerstand. 91x228 cm. Stoffet tres over aluminiumrammen og lukkes med glidelås. Vekt kun 4,5 kg. Leveres 1 sett i svart nylonveske
Hvid (02)
LED-lampe for Stoffvegger gir effekt til utstillingen din.
| Materiale | Strechpolyester och aluminium ram |
| Høyde | 228 cm |
| Bredde | 91 cm |
| Størrelse | 91 cmx228 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 79 cmx33 cmx19 cm |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Ex.works Halmstad |
| Sertifikat | DIN 4102-1 class B1 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 51,50 kr
Fra 21,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |