En vegg med vindu som passer våre 6 x 3 m telt. Veggene kan levers både med eller uten trykk
Hvid (02)
| Materiale | 420D polyester, PVC |
| Høyde | 210 cm |
| Bredde | 600 cm |
| Størrelse | 600 cmx210 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | No |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 51,50 kr
Fra 21,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |