Stativ i bambu för mobiltelefonen, med öppning (1 cm diameter) för laddaren. Montering krävs: levereras i två delar. Förpackad i presentförpackning.
Bambus (823)
| Materiale | Bambus |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 8,5 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 8,5 cmx0,8 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 100/11.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 33 cmx45,5 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI739641823 | 22286 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,50 kr
Fra 14,00 kr
Fra 100,50 kr
Fra 75,00 kr
Fra 216,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |