ABS og PS utandørs høgtalarar med fleire RGB-lysmodusar. IPX6-klassifisert. 5W utgang, DC 5V-inngang, 1200mAh innebygd oppladbart batteri og 3.5 timar spelletid. Arbeidsavstand på 15-20 meter, signal-til-støy-forhold på 87 dB. Frekvensområde: 100 Hz til 20 kHz. Type C ladekabel inkludert. Trådløs tilkoplingsteknologi: 4.2. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Multicolor (09)
| Materiale | ABS, PS |
| Høyde | 21,4 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Størrelse | 10 cmx21,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 50/9.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 25,5 cmx62 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117269109 | 2803 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 756,50 kr
Fra 3 176,00 kr
Fra 568,00 kr
Fra 1 546,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |