ABS teleskopisk selfie -pinne, utvidbar til en maksimal lengde på 61 cm, med et EVA -skumhåndtak. Inkludert en selfie -utløserknapp på håndtaket og kabel med plugg, ca. 33 cm lang.
Blå (05)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 61 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx3 cmx61 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 63/7.73 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 31,5 cmx33,5 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI724805 | 3388 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 51,50 kr
Fra 21,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |