Bambusnøkkelholder med flaskeåpner, inkludert 4 skiftenøkkelverktøy inni. Individuelt pakket i brun papp med én fargetegning.
Brun (11)
| Materiale | Jern, Bambus |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 3 cmx0,8 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 40/9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 21,2 cmx35 cmx18,3 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109747411 | 13661 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,96 kr
Fra 31,00 kr
Fra 13,50 kr
Fra 33,00 kr
Fra 27,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |