Minivater i plast med nøkkelringr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Transparent (21)
| Materiale | Metall, PET, Løsemiddelolje |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 4 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx1,5 cmx4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 13/14.46 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/1000 |
| Carton Størrelse | 28 cmx41,5 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI712621 | 73572 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,96 kr
Fra 31,00 kr
Fra 13,50 kr
Fra 33,00 kr
Fra 27,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |