Kork nøkkelring med metallring.
Brun (11)
| Materiale | Stål, Kork |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 24 cmx67 cmx21,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101511711 | 34981 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,50 kr
Fra 13,00 kr
Fra 7,56 kr
Fra 4,50 kr
Fra 22,50 kr
Fra 21,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |