Kompakt, sammenleggbar paraply med 190T-polyestertrekk. Metallramme og -stang, kunststoffhåndtak med løkke, borrelåslukking og oppbevaringstrekk. Manuell betjening. Dim. foldet: Ø 5,5 x 24 cm.
Kongeblå
| Materiale | Syntetisk materiale, Metall, Polyester 190T |
| Lengde | 55.5 cm |
| Diameter | 96 cm |
| Vekt | 270 g |
| Volum | 463246.6863 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 235,00 kr
Fra 145,50 kr
Fra 199,00 kr
Fra 70,50 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |