POE automatisk paraply. Metallramme og plasthåndtak. Trykknapp lukk.
Hvid (02)
| Materiale | Plast, Metall, POE 0.7mm |
| Høyde | 73,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 264/6.87 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 21,7 cmx77 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI648702 | 3361 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 300,00 kr
Fra 379,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |