Lin- og bomullshylse med 6 fargede blyanter, blyantspisser og viskelær.
Khaki (13)
| Materiale | Lime tre, Lerret, Sengetøy |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 19 cm |
| Størrelse | 5 cmx4 cmx19 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 72/8.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx40 cmx29,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Formaldehyde, PCP, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI853413 | 5794 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,50 kr
Fra 7,74 kr
Fra 2,88 kr
Fra 7,56 kr
Fra 11,50 kr
Fra 12,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |