PIX Black Roller er en luksuriøs og veldesignet gavepenn med en vakker rollerball-refill fra tyske Montblanc. Pennens kropp er laget av skinnende svart harpiks prydet med platinabelagte detaljer. På toppen av hetten sitter selvfølgelig den ikoniske Montblanc-logoen. Inngravert logo i midten av pennen og individuelt serienummer. Passende merket med diamantgravering med sølvfylling på hetten. Leveres i en elegant, svart gaveeske.
Sort/sølv
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Vekt | 20g |
| Lengde | 138,2mm |
| Emballasje | Pakning: Stykkevis i gaveetui |
| Refill | 0,7mm Montblanc Medium Rollerball |
| Blekkfarge | sort |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: MB132494Statistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 40497-2494-B1Ö | 5 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,82 kr
Fra 8,10 kr
Fra 23,50 kr
Fra 7,38 kr
Fra 9,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |