Pennsett i valnøttre og messing bestående av en vribar kulepenn med metallspiss, klips og dekor og en rollerballpenn. Begge er utstyrt med tysk Dokumental-blekk i blått. Kulepennen har en omtrentlig skrive lengde på 1000 meter og rollerballen opptil 400 meter. Leveres i en eske av lønnetre og en brun pappeske. Blått blekk.
Brun (11)
| Materiale | Metall, Messing, Valnøtttre |
| Høyde | 2,6 cm |
| Bredde | 5,8 cm |
| Lengde | 17,3 cm |
| Størrelse | 5,8 cmx2,6 cmx17,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 10/8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx38 cmx16 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134935211 | 1874 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,82 kr
Fra 26,50 kr
Fra 7,38 kr
Fra 26,50 kr
Fra 7,20 kr
Fra 9,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |