Charles Dickens pennesett med kulepenn og rollerball i gråfarget metall med rutemønster og sølvfargede detaljer. Klipsen er integrert med toppen. Leveres i elegant etui. Svart blekk med blått blekk kan tilføyesr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Grå (03)
| Materiale | Metall, PU, Fløyel, Legering, Nikkellegering |
| Bredde | 8,1 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 222/12.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/50 |
| Carton Størrelse | 21 cmx46 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, 2013/2/EU, EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI599103 | 209 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,82 kr
Fra 26,50 kr
Fra 7,38 kr
Fra 23,50 kr
Fra 9,00 kr
Fra 5,58 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |