Denne rollerball pennens kjennetegn er dens kvalitet og eleganse. Patronen har 1200 m skrivelengde og tyskt blekk. Pakket i en Swiss Peak sleeve.
0.1 KG
| Antall | 1 | 250 | 500 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 24,00 | 23,00 | 22,00 | 21,00 |
Svart
| Størrelse | 3.7 x 0.6 x 15.5 x ø 1 cm |
| Vekt | 12g |
| Trykkeflate | 40 x 5 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 16971 |
| Nästa Leverans : 2026-09-01 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 12,50 kr
Fra 9,72 kr
Fra 8,46 kr
Fra 8,82 kr
Fra 7,38 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |