Kulepenn i alimunium med blått blekk, med metall-look, metall klips og mellomringer.
Antrasitt
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 18 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,82 kr
Fra 26,50 kr
Fra 26,50 kr
Fra 23,50 kr
Fra 7,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |