56-delers kunstsett i en eske i papp.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | Plast, Kartong, Papir, Voks, Strand tre |
| Høyde | 10 cm |
| Bredde | 17 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 17 cmx10 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 466/6.06 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx39,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI243811 | 2722 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,58 kr
Fra 6,30 kr
Fra 7,38 kr
Fra 35,00 kr
Fra 5,40 kr
Fra 3,96 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |