Resirkulert ABS-kulepenn med stor klips. Inkluderer RABS-logo i form. Ca. 800 meter skrivelengde. Liten påfyll. Svart blekk.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 1 cmx1,4 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 6.4/7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/1000 |
| Carton Størrelse | 31 cmx40 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117227201127 | 206412 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 8,64 kr
Fra 8,64 kr
Fra 12,50 kr
Fra 9,72 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |