ABS sikkerhetslys med 2 innstillinger: konstant og blinkende. Leveres med et klipp for å feste lyset.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Rød (08)
| Materiale | ABS, PS, Gummi, Polyester |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 5,6 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx1,8 cmx5,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 32/12.4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/400 |
| Carton Størrelse | 27 cmx55 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | MSDS, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, AZO Dyes/Amines, UKCA, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3, EN 62471:2008 (LVD), EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI821908 | 75 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,50 kr
Fra 14,50 kr
Fra 128,00 kr
Fra 44,50 kr
Fra 23,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |