Jute toalettmappe med glidelås og frontlomme.
Brun (11)
| Materiale | Bomull, Nylon, Sink, Polypropylen, Jute |
| Høyde | 15 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 6 cmx15 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 60/5.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 30 cmx40 cmx28,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Foodcontact, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86644511 | 7409 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 179,00 kr
Fra 471,00 kr
Fra 940,00 kr
Fra 162,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |